Drugi turnir državnega prvenstva za U17 in odhod Lukasa Z. Gligorovskega

Drugi turnir državnega prvenstva za U17

V Ljubljani se je odigral drugi turnir državnega prvenstva za U17. Kamniški vaterpolisti so bili polovično uspešni.

Za začetek smo izgubili proti AVK Triglav Kranj z rezultatom 13:6. Za Kamnik so se borili (goli)i: Jošt Čarni (2), Stefan Radovanovič (1), Ažbe Cerar (1), Aleksander Cerar (1), Blaž Nadižar (1), Marko Pilič (1), Miha Šantak, Erik Mujanovič, Matic Kordež in Gašper Brišnik.

V drugi tekmi so Kamničani dosegli pomembno zmago proti AVK Braniku iz Maribora z rezultatom 13:9. Strelci za Kamnik so bili: Aleksander Cerar 5, Jošt Čarni 3, Ažbe Cerar, Blaž Nadižar, Marko Pilič 2 in Stefan Radovanovič 1 gol.

V golu se je odlično odrezal Urban Zupan

Lukasa Z. Gligorovski v Spartak!

Kamniški vaterpolisti smo igrali oslabljeni, saj je zimski prestopni rok izkoristi Lukas Z. Gligorovski. Njegov talent so opazili v Srbiji pri klubi Spartak Prozivka iz Subotice in se dogovorili, da se za pol leta preseli v Vojvodino.

To je še dokaz več, da v klubu odlično delamo z mladimi. Prepričani smo, da se Lukas vrne še boljši in da nam bo v naslednjih sezonah še kako koristil.