Mednarodni turnir Tristar 2019

V Kranju je od 31. 5. do 2. 6. 2019 potekal mednarodni turnir Tristar 2019, za ekipe do 17 let, ki se ga je udeležila tudi kamniška ekipa ter v močni konkurenci ekip iz Hrvaške, Bosne in Slovenije osvojila 2.mesto.

Fantje so zabeležili dve zmagi in dva poraza. V predtekmovanju so premagali VK Borac iz Banja Luke in VK Galeb iz Makarske, izgubili pa z AVK Triglav. V finalnem delu so še enkrat igrali z AVK Triglav, ki pa je bil tudi tokrat močnejši nasprotnik.

Končni vrstni red ekip je bil: 1. AVK Triglav. 2. VD Kamnik, 3. VK Galeb, 4. Borac.

Na turnirju so izbrali tudi najboljše posameznike, med njimi pa je bil tudi Kamničan David Golob, ki je bil izbran za najboljšega vratarja. Najboljši strelec je bil Josip Šarič iz VK Galeb, najboljši igralec pa Aljaž Troppan AVK Triglav.